Ja 620W n-type Double Glass Bifacial Modules- JAM66D45-620/LB (720) (JASPVP00109)
620W N-type Double Glass High Efficiency Mono Module – 1500V
R1 555,00
Out of stock
  • Wholesale Prices
  • Quality Products
  • Fast & Secure Checkout
product description
Description
Features
High Power Output (620W) : The JA Solar 600W module delivers an exceptional power output, making it an ideal choice for residential, commercial, and industrial applications.
N-Type Cell Technology: The use of N-type cells enhances the efficiency and longevity of the module.
Product Warranty: 25 year
Linear Power Output Warranty: 30 year
JA Solar Integrated Traceable System.
additional information
product reviews
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Ja 620W n-type Double Glass Bifacial Modules- JAM66D45-620/LB (720) (JASPVP00109)”